wtorek, 24 listopada 2020

Seniorzy Wisły Mistrzem Jesieni!

W pierwszym debiutanckim sezonie, po połączeniu dwóch fordońskich klubów - Wisły Fordon oraz Wisełki Bydgoszcz-Fordon, pierwsza drużyna, po emocjonującym sezonie została Mistrzem Jesieni w swoich rozgrywkach ligowych! 

Przypominamy drogę naszego zespołu w Rundzie Jesiennej sezonu 2020/21 od wyjazdu do Przyłęk, aż po domowe spotkanie z Kołaczkowem! (mecz z Amatorem został anulowany)
Mieliśmy lepsze i gorsze momenty, ale przezimujemy na fotelu lidera! Brawo Wisła!
Ostatni mecz rundy jesiennej kończymy efektownym zwycięstwem i zostajemy Mistrzami Jesieni!
BLACK ENERGY DRINK
dziękujemy za kopa, który dał nam moc na pełne 90 efektownej gry!
Wszystkim kibicom raz jeszcze dziękujemy za wsparcie jakiego nam udzieliliście! To był (i jest) zaszczyt grać dla tak wspaniałej publiczności!
 
Debiuty juniorów Wisły
Bardzo cieszy nas fakt, że młodzi zawodnicy Wisły z roczników 2005-2003 dostawali szansę gry w pierwszej drużynie. Np. Kacper Karólczak z rocznika 2005 w ostatnim ligowym meczu  zanotował bramkę i asystę! Docelowo zamierzamy wprowadzać do pierwszej drużyny jak najwięcej wychowanków naszego klubu, żeby mogli okrzepnąć w dorosłej piłce i rozwinąć sportowe skrzydła.


Podziękowanie dla Trenera
Runda Jesienna za nami, nadszedł czas małych podsumowań, podziękowań i zmian.
Na początek chlelibyśmy poinformować o zmianie na stanowisku trenera pierwszej drużyny. Wczoraj rozstaliśmy się z dotychczasowym trenerem Pawłem Łukomskim i rozpoczęliśmy poszukiwania następcy. Do czasu znalezienia nowego sternika drużynę, na treningach i podczas sparingów, poprowadzi duet Karólczak-Rogatty, którzy są z Zespołem od początku rundy i znają potencjał poszczególnych graczy. 

Paweł kończy pracę z Wisłą z bilansem 8-1-1 i co najważniejsze jako zdobywca Mistrzostwa Jesieni! Chcemy w tym miejscu podziękować za zaangażowanie i ciężką pracę włożoną w rozwój naszej Drużyny!!
Dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej!

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter