czwartek, 19 listopada 2020

Niedzielne sparingi z Juventusem Bydgoszcz

15 listopada na obiektach przy ul. Sielskiej w Fordonie, korzystając z pięknej listopadowej pogody, nasze drużyny z roczników 2010, 2009 oraz 2008 rozegrały towarzyskie mecze sparingowe z kolegami z Juventus Academy Bydgoszcz.

 
Towarzyskie granie, bez ligowej presji było doskonałą okazją, żeby zdobyć cenne boiskowe doświadczenie. Zawodnicy z rocznika 2010, którzy obecnie występują w rozgrywkach ligowych w kategorii Orlika, mieli okazję po raz pierwszy spróbować gry na "dużym boisku", na zasadach Młodzika. Natomiast ich starsi koledzy, którzy występują na co dzień w piłce dziewięcioosobowej, rozegrali mecze sparingowe na zasadach Trampkarzy, czyli po 11 zawodników w polu gry, na pełnowymiarowym boisku.
 
Podczas meczów trenerzy Wisły Fordon oraz Akademii Juventusu mieli okazję wymienić się doświadczeniem i spostrzeżeniami dotyczącymi szkolenia bydgoskich piłkarzy. Sportowa niedziela na obiektach zarządzanych przez Bydgoskie Centrum Sportu przy ul. Sielskiej upłynęła w przyjacielskiej atmosferze i przedstawiciele obu klubów jednogłośnie postanowili kontynuować tego typu wydarzenia w przyszłości. Wszystko dla dobra bydgoskiej piłki.


#dlabydgoskiejpiłki #gramyrazem

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter