czwartek, 20 lutego 2020

Gramy razem z marką ZINA!


Miło nam poinformować, że firma PPH OPTIM - właściciel marki ZINA  został partnerem technicznym naszego klubu. Zina będzie dostarczała sprzęt, odzież oraz akcesoria treningowe do wszystkich grup piłkarskich przez najbliższe 5 lat.

ZINA to marka specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jako jedyna w Polsce i jedna z nielicznych w Europie posiada kontrakt z FIFA na produkcję certyfikowanych piłek meczowych. Jest jedną z najaktywniejszych marek występującą na boiskach Ekstraklasy, I i II ligi.
Produkty marki Zina adresowane są zarówno do profesjonalistów, amatorów i pasjonatów piłki nożnej. Zina nawiązała współpracę z najlepszymi klubami takimi jak Pogoń Szczecin, Widzew Łódź, Jagiellonia Białystok, Cracovia Kraków. Ubiera również polskich sędziów Ekstraklasy, będąc partnerem PZPN.
Od samego początku wspiera projekty i inicjatywy piłkarskie adresowane do najmłodszych. Kilkukrotnie była partnerem renomowanego turnieju Coca - Cola Cup i pucharu Premiera Rzeczpospolitej. Wspiera również zawodników biorących udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Domów Dziecka.

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter