poniedziałek, 1 lipca 2024

Zmiana przy sterze drużyny seniorów Wisły Fordon. Witamy nowego trenera

Przedstawiamy nowego trenera drużyny seniorów - Marcina Majera. Trener Majer jest posiadaczem licencji UEFA B, co gwarantuje wysoką jakość treningów i profesjonalne podejście do rozwoju naszego zespołu.

Doświadczenie trenerskie Marcina Majera obejmuje prowadzenie rezerw Wdy Świecie, Piasków Bydgoszcz, Sparty Przysiersk oraz drużyn młodzieżowych Fali Świekatowo. Jak zawodnik zdobywał doświadczenie w młodzieżowych drużynach Zawiszy Bydgoszcz. Następnie występował w V ligowym Pomorzaninie Serock, holenderskim klubie RKSV Margriet oraz przez wiele lat pełnił funkcję kapitana w Fali Świekatowo.

Serdecznie witamy Trenera Marcina Majera i życzymy mu wielu sukcesów! 

 

Jednocześnie dziękujemy Trenerowi Tomaszowi Wysockiemu za jego zaangażowanie i oddanie w prowadzeniu pierwszej drużyny Wisły Fordon. 
 
 
Zarząd Wisły Fordon po rozmowie z Trenerem Tomaszem Wysockim, postanowił przekazać stery pierwszej drużyny nowemu szkoleniowcowi.
Profesjonalizm Trenera Wysockiego, pasja i ciężka praca w znacznym stopniu przyczyniły się do sukcesów naszego zespołu na boisku. Trenerze, każda chwila spędzona z drużyną była wyjątkowa i niezapomniana.
 
Życzymy powodzenia w niezwykle ważnym wyzwaniu – kontynuowaniu pracy nad rozwojem Szkółki Piłkarskiej Wisełka. Wierzymy, że pod opieką Trenera Wysockiego, najmłodsi zawodnicy zyskają solidne podstawy piłkarskie i będą gotowi do dalszego rozwoju w klasie piłkarskiej Wisły Fordon w SMS nr 44.
Raz jeszcze dziękujemy za wszystko, co zrobił Trener dla naszego klubu, i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wspólne sukcesy.

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter