piątek, 16 lutego 2024

ZINA partnerem technicznym Wisły Fordon

Miło nam poinformować, że firma ZINA SPORT Sp. z o.o. (właściciel marki ZINA) została Partnerem technicznym Naszego Klubu.

13 lutego siedzibie Klubu FKS Wisła Fordon, Zarząd w towarzystwie Dyrektora Zina Sport Sp. Z o.o. Jakuba Karpińskiego oraz Menadżera Handlowego Zina Sport Sp. Z o.o. Grzegorza Wódkiewicza , podpisali umowę o współpracy. 

ZINA będzie dostarczała sprzęt, odzież oraz akcesoria treningowe do wszystkich grup piłkarskich Naszego Klubu.

ZINA to marka specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jest jedną z największych firm z polskim rodowodem działających w sektorze activewear. Od 2004 roku ZINA bierze aktywny udział w rozwoju rynku odzieży sportowej w Polsce. Koncentruje się na dostarczaniu produktów, które spełniają oczekiwania profesjonalnych piłkarzy, a zarazem produkty są adresowane dla najmłodszych adeptów akademii piłkarskich, szkółek piłkarskich, a także amatorów i pasjonatów piłki nożnej.


Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter