środa, 31 stycznia 2024

Wisła Fordon na drodze do profesjonalizacji

 Z przyjemnością informujemy, że decyzją Komisji Weryfikacyjnej PZPN FKS Wisła Fordon otrzymał Zielony Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nasz Klub pomyślnie przeszedł proces weryfikacji i spełniamy wszelkie wytyczne i kryteria PZPN w kwestii szkolenia dzieci i młodzieży.

 

Ruszamy z szeregiem zmian w naszym Klubie, dlatego zaczynamy od podstawowego - zielonego certyfikatu, ale dołożymy wszelkich starań, żeby w najbliższych latach dojść do najwyższego możliwego certyfikatu, tym samym potwierdzić, że Wisła Fordon jest wartościowym podmiotem szkolącym dzieci i młodzież.  

Dzięki Programowi Certyfikacji rodzice i dzieci grające w piłkę nożną mają pewność, że nasz Klub spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczny, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do szkolenia zawodników.
 

Czym jest Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN?

Jest to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek.
 
Fundamentalnymi założeniami programu są: podniesienie i ujednolicenie poziomu szkoleniowego, stałe wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu, podnoszenie kompetencji fachowców dbających o sportowy i społeczny rozwój piłkarzy oraz weryfikacja szkółek piłkarskich.


Certyfikat jest potwierdzeniem jakości codziennej pracy i spełniania najwyższych standardów z zakresu szkolenia czy bezpieczeństwa.

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter