poniedziałek, 28 czerwca 2021

Mamy awans! Wisła Fordon w A klasie!

 

Kończy się sezon, kończy się pewien etap, kończy się pewien rozdział...

Po 7 latach od reaktywacji naszego kochanego klubu ZDOBYWAMY UPRAGNIONY AWANS do A KLASY!!! 
 
W przeszłości dwukrotnie było bardzo blisko realizacji tego marzenia, ale los nie był dla FKS łaskawy, w tym sezonie wydawało się już, że ta bolesna historia może się powtórzyć...
Mimo doskonałej postawie na boisku i wygraniu 17 z 20 spotkań w tym sezonie, nie mogliśmy do końca być pewni awansu. W tle toczył się bowiem bój o jak się okazało kluczowe punkty za spotkanie przeciwko USK. Ostatecznie KPZPN uznał nasz protest dotyczący tego meczu (udział nieuprawnionych do gry zawodników) i przyznał nam za ten mecz walkowera!
W tej sytuacji tabela na koniec sezonu to właśnie nas promuje do gry na wyższym szczeblu! Przygotowania do nowego sezonu zaczęły się natychmiast, bo nie ma czasu do stracenia! Będziemy Was oczywiście informowali (jak zawsze) o planach sparingowych, ruchach kadrowych i wszystkich innych sprawach, które są istotne dla naszego Klubu!!
 
Teraz jednak chcielibyśmy podziękować wszystkim zawodnikom, trenerom, działaczom, sponsorom, partnerom i wszystkim osobom dobrej woli, które się do tego awansu przyczyniły i bez których by tego sukcesu nie było!! Jesteście wielcy!! Tworzymy wspaniały, zwycięski Team, który nie jedno może jeszcze osiągnąć i który na pewno będzie sobie stawiał ambitne cele! A wszystko to dla Fordonu i ku chwale Wisły!!!

Dziękujemy też naszym ligowym rywalom: Unia II Solec Kujawski, LZS DĄB Potulice 1993, GKS Gryf Sicienko, Zieloni Zalesie, Orzeł Kcynia, UKS Zorza Ślesin, Skra Paterek, Czarni Nakło, Victoria Kołaczkowo oraz Orzeł Przyłęki. To był sezon pięknej sportowej rywalizacji! Życzymy powodzenia w przyszłym sezonie!!

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter