czwartek, 22 października 2020

Kadra KPZPN oraz Szkolne Igrzyska Dzieci - Finały Wojewódzkie

 

W ostatnich dniach miały miejsce dwa wydarzenia piłkarskie, w których brali udział zawodnicy FKS Wisła Fordon rocznik 2008.

We wtorkowe przedpołudnie w Nowym Mieście Lubawski czterech zawodników: Jakub, Michael, Stanisław oraz Szymon, rozegrali mecz mistrzowski w kadrze KPZPN ulegając drużynie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej 1-2. Rundę jesienną nasza kadra kończy z 6 pkt i bilansem bramkowym 5-3 w trzech meczach (dwa mecze wygrane i jedna porażka). Pozycja przed rundą rewanżową jest bardzo dobra, a mecze na wiosnę wyłonią kandydatów do awansu. Łącznie w szeregach kadry znalazło się aż 5 zawodników Wisły Fordon (poza w/w czwórką we wcześniejszych meczach uczestniczył również Eryk Kluczyński) i z tego miejsca składamy serdeczne gratulacje Chłopakom jak również Trenerowi Bartoszowi Wyżlicowi. 
W środę nasi zawodnicy pod opieką Trenera Kamil Tobolski reprezentowali Szkołę Mistrzostwa Sportowego SP 44 w finałowym starciu na szczeblu wojewódzkim w Igrzyskach Dzieci. Po dwóch wysoko wygranych pojedynkach z SP 3 Wąbrzeźno oraz SP Stawki, w decydującym pojedynku musieliśmy uznać wyższość Kolegów z SP 15 Bydgoszcz.
Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom!
 
Skład SMS SP 44 Bydgoszcz:
Adam Weber
Jakub Stasiak
Stanisław Kotlęga
Dorian Cykowiak
Szymon Pączek
Michale Ilo
Artur Nadolski

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter