środa, 15 lipca 2020

Sparing pierwszej drużyny z Cukrownikiem Tuczno

Trzeci sparing i trzecie zwycięstwo przygotowujących się do sezonu zawodników pierwszej drużyny. Tym razem z tarczą waracamy z Tuczna, gdzie w niedzielę sprawdzaliśmy się na tle graczy Cukrownika.

Wystąpiliśmy w składzie:
Maciej Walkowiak (Hubert Michalski) - Adrian Misiewicz, Jakub Klasło, Grzegorz Trzaskowski, Bartosz Łoś - Michał Konwiński, Kamil Hutek, Tomasz Ejankowski, Jakub Tykwiński, Michał Szeremet - Łukasz Stasiak

W kolejnym sprawdzianie przed sezonem 2020/21 mierzyliśmy się z czołową drużyną B-Klasy grupy Bydgoszcz V! Spotkanie było bardzo ciekawe, toczyło się w niezłym jak na ten etap przygotowań tempie. W pierwszej części meczu utrzymywał się remis - również za sprawą naszej kiepskiej postawy przy egzekucji rzutów karnych - ale pod koniec meczu kotrolowaliśmy już przebieg boiskowych wydarzeń i strzeliliśmy decydujące o zwycięstwie bramki. Właśnie świetna postawa w końcowych minutach cieszy szczegolnie, bo drużyna pojechała do Tuczna z tylko jednym rezerwowym (bramkarzem).


Niestety po meczu w Tucznie do grona kontuzjowanych dołączył Kamil Hutek. Na szczęście to tylko drobny uraz (skręcenie kostki), ale Kamila na pewno nie zobaczymy w najbliższym meczu z Dąbrową Chełmińską (18.07).

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter