środa, 6 maja 2020

Komunikat Bydgoskiego Centrum Sportu

 
 Sport wraca na obiekty Bydgoskiego Centrum Sportu

W najbliższych dniach boiska piłkarskie, stadiony lekkoatletyczne oraz Tor Regatowy „Brdyujście” będą udostępnione zawodnikom zrzeszonym w bydgoskich klubach sportowych w celu rozpoczęcia regularnych treningów.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą zgodnie z zachowaniem zaleceń bezpieczeństwa epidemiologicznego przygotowanymi przez zarządcę obiektów – Bydgoskiego Centrum Sportu na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Warunkiem korzystania z infrastruktury sportowej jest przestrzeganie przez kluby regulaminu, który obowiązuje w czasie II etapu znoszenia obostrzeń. Regulamin został dostarczony przedstawicielom klubów.
Uwzględniając specyfikę dyscyplin oraz możliwości organizacyjne ustala się następujący harmonogram rozpoczęcia zajęć:

06.05.2020r. (środa) – lekkoatletyka – Kompleks Sportowy Zawisza, ul. Gdańska i Sielska
07.05.2020r. (czwartek) – sporty wodne – Tor Regatowy „Brdyujście”
11.05.2020r. (poniedziałek) – piłka nożna – boiska przy ul. Gdańskiej, Powstańców Warszawy, Sportowej, Bronikowskiego, Glinki, Sielskiej, Mochelskiej i Słowiańskiej.
 
Wszystkich trenerów, zawodników oraz rodziców, którzy będą korzystali z obiektu na ul. Sielskiej od poniedziałku 11. 05.2020, prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem korzystania z tego obiektu.  
REGULAMIN: LINK

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter