Dołącz do Wisły!

 


DLA ZAWODNIKÓW

FKS Wisła Fordon prowadzi nabór zawodników do drużyny seniorów oraz drużyn młodzieżowych. Zapraszamy chłopców i dziewczynki od czwartego roku życia.

W grupach młodzieżowych każdy zawodnik znajdzie coś dla siebie. W większości roczników prowadzimy drużyny, podzielone w zależności od poziomu zaawansowania. Zapraszamy!

Jak dołączyć? 
 
Wystarczy skontaktować się z trenerem danego rocznika. Kontakt do trenerów Wisły oraz Szkółki Piłkarskiej Wisełki można znaleźć pod linkiem: TRENERZY
 
Zawodniku, Rodzicu, zapraszamy do zakładki KONTAKT
 

DLA TRENERÓW

Zapraszamy trenerów do współpracy przy prowadzeniu drużyn młodzieżowych. Szukamy zarówno doświadczonych, jak i początkujących pasjonatów. 

Trenerze, dołącz do Wisły. Zapraszamy do zakładki KONTAKT


DLA SPONSORÓW i PARTNERÓW

W związku z dynamicznym rozwojem klubu, który po połączeniu z sekcją seniorów liczy blisko 400. zawodników, zachęcamy fordońskie firmy, ale nie tylko do współpracy i wsparcia WISŁY!

Sponsorom i Partnerom Wisły Fordon możemy zaoferować liczne możliwości promocyjne, począwszy od zamieszenia logotypu na naszych stronach klubowych, podstronach danego rocznika (przykład link) w mediach społecznościowych oraz strojach zawodników, a nawet ekspozycję materiałów reklamowych podczas rozgrywanych spotkań ligowych. Możliwości współpracy ogranicza jedynie wyobraźnia.

Jakie mamy potrzeby? W związku z tym, że nieustannie podnosimy umiejętności piłkarskie naszych zawodników, chętnie skorzystamy ze wsparcia w postaci pokrycia kosztów wyjazdów na turnieje, organizacji imprez jak np., Dzień Dziecka i innych.

Jeśli chcecie Państwo razem z nami wspierać fordońską młodzież i tworzyć piłkarską historię Fordonu, to serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wspierają nas: LINK

Sponsorze, dołącz do Wisły.  Zapraszamy do zakładki KONTAKT

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter