piątek, 18 września 2020

Trzecia runda OPP: Wisła Fordon - Zawisza Bydgoszcz 2:5

Niestety, przygoda z tegorocznym Pucharem skoczyła się dla nas na 3. rundzie. W pojedynku z

Zawisza Bydgoszcz
przegrywamy 2:5, ale schodziliśmy z boiska z podniesionymi głowami! Mieliśmy swoje sytuację, byliśmy blisko osiągnięcia korzystnego rezultatu.
Niestety w końcówce zabrakło nam skuteczności, a Zawiszę do kolejnej rundy pociągnął, wprowadzony po przerwie Kamil Żylski.

Przy okazji chcielibyśmy życzyć młodemu bramkarzowi Zawiszy - Jakubowi Karbowskiemu - szybkiego powrotu do zdrowia! Mamy nadzieję, że kontuzja odniesiona w pierwszej połowie nie będzie poważna!

Naszym chłopakom dziękujemy za walkę i kolejną dawkę emocji jakich dostarczyli zebranym na trybunach kibicom!
A kibice? Ci jak zawsze stanęli na wysokości zadania!! Na trybunach i wzdłuż płotu mecz obserwowało 397 osób! To absolutny rekord frekwencji tego sezonu! Trybuny były żywe i piłkarze czuli Wasze wsparcie! Dziękujemy!

I jeszcze tytułem zakończenia - w trakcie meczu kwestowaliśmy na rzecz trenera Dawida Wrzosa, który walczy o powrót do zdrowia po przebytym zawale serca. Wszyscy zebrani na stadionie okazali wielkie serce, dzięki czemu udało się nam zebrać 1124zł